Nebankovní půjčky bez registru: MojePujcka.cz

Půjčky | Půjčky bez registru ihned | Půjčky bez potvrzení příjmu | Žádost online | Časté dotazy | Dokumenty ke stažení | O společnosti | Etický kodex | Sponzoring | Kontakty | Napište |
Acema Credit Czech, a.s.

844 505 555

Sponzoring - kde MojePůjčka pomáhá

Společnost ACEMA Credit Czech, a.s. si za dobu svého působení na českém finančním trhu získala velmi silné postavení a velmi si uvědomuje zodpovědnost vůči klientům, zaměstnancům, ale také k celé české společnosti.

Společnost ACEMA Credit Czech, a.s. vytvořila program ze kterého financuje své sponzorské aktivity a snaží se tak pomáhat potřebným.

Dětský domov PEPA Příbram - Lazec

Zařízení Dětského domova Pepa se skládá z Dětského domova „Pepa“ a v blízké budoucnosti terapeutického a komunikačního centra. Dětský domov „Pepa“ zajišťuje individuální péči o děti.

Komunikační a terapeutické centrum dává dětem možnost využít nejen rozsáhlé nabídky v rámci terapie, jako jsou hippoterapie, arteterapie, muzikoterapie atd., ale také navázat kontakty, jak s dětmi
z České republiky, tak ze zahraničí.

V Dětském domově „Pepa“ o.p.s. v Příbrami - Lazci je poskytována intenzivní a individuální péče a pomoc dětem, které byly duševně, tělesně či pohlavně zneužívané nebo zanedbávané. Dětský domov poskytuje svou odbornou pomoc a péči dětem ve věku od pěti do osmnácti let. Přijímací věk se řídí platnými zákony v České republice a jsou přijímány děti z ČR. Děti jsou zde umístěny za odborné pomoci diagnostického centra DDú Dobřichovice, ostatních dětských zařízení nebo přímo z rodin. Ve fázi, kdy děti jsou stabilizovány, se otevře druhá skupina s dalšími dětmi.

Společnost ACEMA Credit Czech se v rámci svého sponzorského programu snaží tomuto dětskému domovu pomáhat a tak napomoci celé české společnosti. Cítíme, že děti jsou naší budoucností a tak i pro ty, co neměli to štěstí, a nemohly si vybrat dobré rodiče, potřebují pomoci.

Psychiatrická léčebna Bohnice

Společnost ACEMA Credit Czech, a.s. se v rámci svého sponzorského programu rozhodla podpořit Psychiatrickou léčebnu Bohnice.

Historie psychiatrické léčebny Bohnice sahá až na počátek 20. století, kdy gradovaly nové ekonomické a společenské poměry. Byl to především prudký rozvoj industrializace a s ní spojené zvyšování životního tempa i stresové situace jako důsledek zostřování životních a sociálních podmínek. Rostoucí industrializace si vynutila růst počtu psychiatrických lůžek.

Pokud se stav choroby natolik zhoršil, že pobyt duševně nemocného přestal být únosný v rodině nebo ve společnosti, byla zde jediná forma pomoci nemocnému a rodině a to pobyt ve specializovaném ústavu pro duševně choré, podle tehdejší terminologie pro choromyslné.

Poslední období psychiatrické léčebny v Bohnicích bylo silně poznamenáno měnícími se společensko-ekonomickými vlivy. Intenzifikace léčby a potřeba zlepšit podmínky hospitalizace v přeplněných budovách vedla k postupnému snižování počtu lůžek.

Otevření areálu léčebny veřejnosti napomohlo celkové změně pohledu na ni a zbavilo ji nádechu tabuizovaného prostředí.