Půjčky bez registru a poplatků

Akce!

Úroky nižší než v bance! Od 6,4% p.a.!!! **)
časově omezeno!
Kolik chcete půjčit
*
Na jak dlouho chcete půjčit
*
Vaše splátka je od
Kontakt na vás
Jméno
*
Příjmení
*
Telefon
*
Váš e-mail
Vaše splátka od
1.949 Kč
Úrok od ---, RPSN od ---
Na tento typ úvěru se nevztahuje zákon č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru, neboť jde o finanční službu poskytnutou pro účely bydlení, pohledávka bude zajištěna zástavním právem k nemovitosti a účelem úvěru bude nabytí vlastnického práva k nemovitosti či změna stavby.

Hlavní výhody produktu Moje půjčka

  • Hotovostní záloha při podpisu!
  • Půjčka bez prověření registru dlužníků
  • Půjčka bez dokladu o příjmu
  • Ukážeme Vám všechny poplatky
  • Splatnost až 20 let
  • Předběžné schválení půjčky během několika minut
  • Půjčka od 100.000,- Kč do 5.000.000,- Kč
  • Ručení zástavou nemovitostí
  • Žádné poplatky předem
  • Poradce vysvětlí a projde s Vámi celou smlouvu

Vždy chtějte jen půjčky bez registrů a poplatků

Pokud hledáte úvěr bez zbytečného papírování a problémů, pak si vyberte půjčku bez registru a poplatků předem. Dnes totiž už snad i každé malé dítě ví, že ne všechny nebankovní společnosti poskytující úvěry pracují opravdu korektně.
Dávejte si pozor především na jednu klasickou fintu, kterou tyto firmy využívají. Nejprve vám slíbí půjčku za naprosto skvělých a úžasných podmínek, ale kladné vyřízení podmíní složením nemalého poplatku předem. Už v tuto chvíli můžete tušit problémy.

Pozor na příliš výhodné úvěry

Následně totiž takováto nebankovní společnost provede, často jen naoko, kontrolu nějakého registru a k velkému překvapení zjistí, že v něm máte záznam. Překvapilo by vás, kolik lidí si tuto informaci ani neověří. Vidina velmi výhodné půjčky se tak kvůli registru rozplyne a rovněž vašemu již zaplacenému poplatku můžete dát sbohem.
Nenechte se proto zlákat, když vám někdo nabízí až podezřele výhodné podmínky u nabízené půjčky. Vždy se hned ptejte, zda se v nabídce jedná o nebankovní půjčku bez poplatku předem a zda je schválení opravdu bez prověřování bankovních či nebankovních registrů.

U nás dostanete půjčku i bez registru a jakýchkoliv poplatků

V žádném případě není pravda, že schválení půjčky bez nahlížení do registru není možné. U nás vám žádné podobné finty nehrozí. Skutečně poskytujeme půjčky bez poplatků předem, takže na vás rozhodně nečeká žádné nepříjemné překvapení. Jediný poplatek, který je nutné zaplatit, je částka za odhad hodnoty vaší nemovitosti, kterou hodláte použít jako zástavu.
Navíc jsou naše půjčky opravdu bez registrů, které v žádném případě neprověřujeme. Nebudete potřebovat ani žádná další zbytečná potvrzení. Abychom co nejvíce snížili byrokracii, jsou u nás poskytovány všechny půjčky bez potvrzení o příjmu, a to i v případě, že potřebujete konsolidovat několik půjček.
Vyplňte stručnou online žádost o půjčku a do několika chvil máte nebankovní půjčku bez registru předběžně schválenu.