Snadno dostupné půjčky bez potvrzení o příjmu

Akce!

Úroky nižší než v bance! Od 6,4% p.a.!!! **)
časově omezeno!
Kolik chcete půjčit
*
Na jak dlouho chcete půjčit
*
Vaše splátka je od
Kontakt na vás
Jméno
*
Příjmení
*
Telefon
*
Váš e-mail
Vaše splátka od
1.949 Kč
Úrok od ---, RPSN od ---
Na tento typ úvěru se nevztahuje zákon č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru, neboť jde o finanční službu poskytnutou pro účely bydlení, pohledávka bude zajištěna zástavním právem k nemovitosti a účelem úvěru bude nabytí vlastnického práva k nemovitosti či změna stavby.

Hlavní výhody produktu Moje půjčka

  • Hotovostní záloha při podpisu!
  • Půjčka bez prověření registru dlužníků
  • Půjčka bez dokladu o příjmu
  • Ukážeme Vám všechny poplatky
  • Splatnost až 20 let
  • Předběžné schválení půjčky během několika minut
  • Půjčka od 100.000,- Kč do 5.000.000,- Kč
  • Ručení zástavou nemovitostí
  • Žádné poplatky předem
  • Poradce vysvětlí a projde s Vámi celou smlouvu

Jinde vám půjčky bez potvrzení příjmu jen slibují?
U nás je to realita!

Pokud potřebujete rychle určitou finanční hotovost, ale přitom nechcete nebo nemůžete prokázat své příjmy, ačkoliv pro vás měsíční splátka není problémem, pak využijte naší nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu.
A protože se snažíme naše služby zpřístupnit co nejvíce lidem, nenahlížíme ani do registru neplatičů. (Přečtěte si další podrobnosti na téma nebankovní půjčky bez registru ihned). Máte-li tedy zájem o naše služby, vyplňte naši krátkou žádost pro získání půjčky ihned. V krátké době se vám ozve náš zástupce a vyřeší s vámi veškeré náležitosti.

Naše půjčky získáte snadno i bez potvrzení o příjmu

Naše půjčky bez potvrzení příjmu řeší problémy lidí, kteří si nepřejí své příjmy komukoliv sdělovat. Jistě si dovedete představit, že oznámit jakémusi neznámému bankovnímu úředníkovi vaše přesné měsíční příjmy (a většinou i výdaje) nemusí být právě nejbezpečnější. V každém případě to vůbec není příjemné. Existuje také mnoho lidí, kteří sice mají dostatečné příjmy, aby své úvěry mohli splácet, ovšem nemohou je snadno doložit. Často se jedná např. o živnostníky žádající o podnikatelský úvěr, maminky na mateřské dovolené, popř. důchodce apod. I pro tyto zájemce je u nás připravena možnost získání půjčky bez potvrzení příjmu, bez registru a poplatku, a to zcela standardně.

Chtěji po vás v bance potvrzení příjmu
U nás NE!

Skutečnost je tedy taková, že banky požadují téměř ke každé žádosti o půjčku potvrzení o příjmu. Mají své interní postupy a pravidla, která nemůže žádný úředník překročit. Podobně se však chová i většina nebankovních institucí, která nabízí půjčky. Pokud chcete půjčit jen trochu větší částku, pak se to bez potvrzení příjmu neobejde.
Je tu však naše společnost, která nabízí půjčky bez potvrzení příjmu jako standard. Nezáleží na tom, kolik si chcete půjčit. Váš příjem je jen vaší starostí a věříme, že si sami nejlépe dokážete spočítat, kolik můžete měsíčně splácet. Neváhejte tedy a vyplňte naši stručnou žádost o nebankovní půjčku ještě dnes. Velmi rychle se vám ozve náš zástupce a projedná s vámi veškeré náležitosti. Máme řešení i pro ty, kteří potřebují konsolidaci úvěrů, a to opravdu rychle.