Půjčka bez doložení příjmu

Akce!

Úroky nižší než v bance! Od 6,4% p.a.!!! **)
časově omezeno!
Kolik chcete půjčit
*
Na jak dlouho chcete půjčit
*
Vaše splátka je od
Kontakt na vás
Jméno
*
Příjmení
*
Telefon
*
Váš e-mail
Vaše splátka od
1.949 Kč
Úrok od ---, RPSN od ---
Na tento typ úvěru se nevztahuje zákon č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru, neboť jde o finanční službu poskytnutou pro účely bydlení, pohledávka bude zajištěna zástavním právem k nemovitosti a účelem úvěru bude nabytí vlastnického práva k nemovitosti či změna stavby.

Hlavní výhody produktu Moje půjčka

  • Samozřejmostí jsou hotovostní finanční zálohy IHNED po podpisu!
  • Půjčka bez prověření registru dlužníků a dokladu o příjmech
  • Ukážeme Vám všechny poplatky
  • Předběžné schválení půjčky během několika minut
  • Půjčka od 100.000,- Kč do 3.000.000,- Kč
  • Ručení zástavou nemovitostí (byt, rodinný dům nebo družstevní byt)
  • Nemusíte být vlastníkem nemovitosti, stačí když Vám bude ručit příbuzný či známý
  • Žádné poplatky předem
  • Poradce vysvětlí a projde s Vámi celou smlouvu

Rychlá půjčka bez doložení příjmu a také dalších zbytečností

Stalo se vám již někdy, že jste potřebovali půjčit peníze, podali jste žádost v některém z bankovních domů a vaše žádost byla předběžně schválena. Pak po vás ale začali bankovní úředníci požadovat jedno potvrzení za druhým a s úvěrem byl konec?
Došli jste k závěru, že půjčka bez doložení přijmu je nedosažitelná? Mýlíte se, u nás je standardem schválení půjčky ihned, a tedy bez jakýchkoliv potvrzení příjmu.

Zachovejte si své soukromí: získejte půjčku bez doložení příjmu

Každý jistě chápe, jak nepříjemné je sdělovat velmi osobní informace, jako je výše vašeho příjmu, někomu naprosto cizímu. Nikdy si nemůžete být jisti, že tyto informace někdo nezneužije.
Dalším nepříjemným zásahem do vašeho soukromí je prověřování registrů. U nás se s touto praktikou nesetkáte. Nechceme znát vaše privátní záležitosti. Naopak, u nás je pro vás vždy připravena půjčka bez nahlížení do registru, kterou navíc dostanete velmi rychle. To, že jste třeba i před několika lety zaplatili splátku bankovní či nebankovní půjčky třeba jen o jediný den později, pro nás není překážkou.

Půjčka bez doložení příjmu: řešení konsolidace úvěrů

Další výhodou, kterou MojePůjčka nabízí všem bez rozdílu, je fakt, že poskytujeme půjčky bez registru a poplatku. Pokud tedy potřebujete spojit více půjček do jedné a zajímá vás konsolidace úvěrů, pak se na nás neváhejte obrátit. Naše půjčky bez registru a poplatku předem jsou řešením pro mnoho životních situací.
Pokud je pro vás z jakýchkoli důvodů nepřijatelné podstoupit doložení příjmu, aby vám byla udělena půjčka, pak se neváhejte obrátit na nás. Půjčky bez potvrzení příjmu jsou u nás samozřejmostí. Nezajímají nás důvody, proč nám nechcete sdělit výši vašeho příjmu. Respektujeme vaše soukromí, proto je u nás půjčka bez doložení příjmu standardem.
Ať už vás tedy zajímá konsolidace půjček bez registru nebo prostě jen výhody půjčky bez registru ihned, pak nás kontaktujte hned teď nebo vyplňte krátkou online žádost o půjčku.