Nebankovní půjčky bez poplatků předem

Akce!

Úroky nižší než v bance! Od 6,4% p.a.!!! **)
časově omezeno!
Kolik chcete půjčit
*
Na jak dlouho chcete půjčit
*
Vaše splátka je od
Kontakt na vás
Jméno
*
Příjmení
*
Telefon
*
Váš e-mail
Vaše splátka od
1.949 Kč
Úrok od ---, RPSN od ---
Na tento typ úvěru se nevztahuje zákon č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru, neboť jde o finanční službu poskytnutou pro účely bydlení, pohledávka bude zajištěna zástavním právem k nemovitosti a účelem úvěru bude nabytí vlastnického práva k nemovitosti či změna stavby.

Hlavní výhody produktu Moje půjčka

  • Hotovostní záloha při podpisu!
  • Půjčka bez prověření registru dlužníků
  • Půjčka bez dokladu o příjmu
  • Ukážeme Vám všechny poplatky
  • Splatnost až 20 let
  • Předběžné schválení půjčky během několika minut
  • Půjčka od 100.000,- Kč do 5.000.000,- Kč
  • Ručení zástavou nemovitostí
  • Žádné poplatky předem
  • Poradce vysvětlí a projde s Vámi celou smlouvu

MojePujcka.cz nabízí nebankovní půjčky bez poplatku předem

Máte zájem získat nebankovní půjčku, ale chcete se vyhnout poplatku za vyřízení úvěru předem? Naprosto chápeme jakékoliv vaše obavy, a proto nabízíme nebankovní půjčky bez poplatku předem zcela standardně a všem. Máte-li zájem, neváhejte vyplnit naši online žádost o půjčku a do několika okamžiků máte úvěr předběžně schválený.

Proč platit poplatky za půjčku předem?

Proč by měl vlastně být někdo nucen platit za vyřízení půjčky jakýkoliv poplatek předem? Samozřejmě je nutné nejprve nechat úředně ověřit hodnotu vaší nemovitosti, kterou hodláte za půjčku ručit, s čímž jsou samozřejmě spojené jisté náklady, ale za vyřízení půjčky po vás nikdy žádný poplatek předem chtít nebudeme.
Spíše bychom vás rádi varovali, neboť některé společnosti poskytující nebankovní půjčky využívají poplatek předem ve svůj prospěch. Nabídnou vám výhodnou půjčku, ale její schválení podmíní zaplacením nemalého poplatku předem. Následně si najdou určitý důvod, proč vaši půjčku neschválí, ale poplatek za vyřízení půjčky si ponechají. Více se o tomto problému dočtete na stránce: Vždy chtějte jen půjčky bez registru a poplatků.

Neriskujte a požádejte o bezpečnou nebankovní půjčku bez poplatku předem

MojePujcka.cz vám přináší nebankovní půjčky na cokoliv, které mají hned několik výhod. Předně jsou naše půjčky bez registru vyřízené téměř ihned. Abychom vás neobtěžovali zbytečným papírováním, jsou naše půjčky rovněž bez doložení příjmů. Dále je zcela samozřejmé, že jsou všechny naše nebankovní půjčky bez poplatku předem.
Vyplňte online žádost o půjčku ještě dnes a během několika minut máte předschválenou půjčku na cokoliv, a to bez prověřování registrů dlužníků a poplatků předem. Dokonce ani doložení příjmu půjčka od nás nevyžaduje.